Facebook Psycholog Pedagog ZSP Nietążkowo Facebook Instagram

Niedziela, 28 kwietnia 2024 r.
Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Piłce Nożnej Chłopców. Kościan.
22.3.2024 r.

W piątek 22.03.2024 roku na boiskach „Orlik” w Kościanie odbył się turniej chłopców szkół ponadpodstawowych w piłkę nożną. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dawid Gliniak, Kacper Skrzypczak, Karol Adamczak, Kacper Adamczak, Fabian Sibilski, Krystian Koczorowski, Mateusz Żurek, Oliwier Beszterda, Bartosz Rybarski, Marcin Przybyła.
W pierwszym meczu nasi uczniowie spotkali się z reprezentacją ZSP w Kościanie, po pierwszej połowie na tablicach wyników widniał remis 0:0, w drugiej połowie niestety nasza drużyna straciła 4 bramki przegrywając 4:0. W drugim spotkaniu rywalizowaliśmy z LO w Kościanie, mecz stał wyrównanym poziomie, jednak w końcówce daliśmy się zaskoczyć, finalnie ulegając „Kolbegowi” 2:1. Naszym uczniom życzymy sukcesów w kolejnych turniejach piłkarskich.

solidarni-z-ukrainą
e-dziennik   „Czas zawodowców BIS|- zawodowa Wielkopolska”|Patronat Politechniki<br />Poznańskiej